Dvor s poľnohospodárskymi pozemkami na predaj v Marcone (VE)
Marcon (VE), Località Gaggio, Viale Don Luigi Sturzo
Rustikalna hiša/kmečki posest
NA PREDAJ Dvor s poľnohospodárskymi pozemkami v Marcone (VE), Miestnosť Gaggio, Viale Don Luigi Sturzo - ZBER PONÚK
Nehnuteľnosť na predaj sa skladá z priestrannej vidieckej budovy, jej príslušenstva a poľnohospodárskych plôch slúžiacich pozemku.
Dvor sa rozprestiera na troch nadzemných podlažiach, štrukturálne realizovaný podľa typických štandardov miesta s murovanými stenami, drevenými stropmi a fasádami dokončenými z tehlového muriva.
Na pozemku sa nachádza prístrešok o rozlohe 150 m² bez povolenia, ktorý bude zbúraný.
Pozemky sú v celkovom stave opustenia.
Plán zásahov eviduje dotknuté oblasti ako:
• Budovy s historickým hodnotou, regulované článkom 25 technických noriem vykonávania;
• Poľnohospodárska zóna, regulovaná článkom 18 technických noriem vykonávania
• Preferenčné oblasti zalesňovania, regulované článkom 22 technických noriem vykonávania.
Katastrálne budovy obce Marcon na liste 7:
Parcela 185 – Sub 2 – Kategória A/3 – Trieda 1 – Obsah 13,5 miestností – R.C. € 460,16
Parcela 185 – Sub 3 – Kategória C/2 – Trieda 3 – Obsah 245 m² – R.C. € 126,53
Parcela 185 – Sub 4 – Spoločný majetok, ktorý nie je evidovaný len pre sub. 2 a 3
Katastrálne pozemky obce Marcon na liste 7:
Parcela 89 – Vinica – Trieda 1 – Plocha 1.260 m² – R.D. € 12,23 - R.A. € 6,18
Parcela 185 – Mestský pozemok - Plocha 2.963 m²
Parcela 228 – Orná pôda – Trieda 4 – Plocha 543 m² – R.D. € 3,31 – R.A. € 2,24
Parcela 229 – Orná pôda – Trieda 4 – Plocha 394 m² – R.D. € 2,40 – R.A. € 1,63
Parcela 231 – Vinica – Trieda 1 – Plocha 11.073 m² – R.D. € 107,51 – R.A. € 54,33
Parcela 232 – Vinica – Trieda 1 – Plocha 307 m² – R.D. € 2,98 – R.A. € 1,51
Parcela 234 – vinica – Trieda 1 – Plocha 6 m² – R.D. € 0,06 – R.A. € 0,03
Parcela 235 – Vinica – Trieda 1 – Plocha 74 m² – R.D. € 0,72 – R.A. € 0,36
Parcela 236 – Vinica – Trieda 1 – Plocha 263 m² – R.D. € 2,55 – R.A. € 1,29
Parcela 238 – Vinica – Trieda 1 – Plocha 437 m² – R.D. € 4,24 – R.A. € 2,14
Pre ďalšie informácie si pozrite znalecký posudok a priloženú dokumentáciu.
Značilnosti
Prílohy
Vrednost nepremičnine
-
Najnižja ponudba
- EUR 1.000,00
-
Vid
- na dohodnutie
-
Kupčeva premija
- pozri špecifické podmienky
-
Zníženie
- -58%
-
Cene navedene brez DDV
Podatki PVP
| ID Inserzione | 4417718 | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Procedura | |||||||||||||||||||||||||||||||
| Tipologia | giudiziaria | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Procedura | 526441 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Tipo Procedura | giudiziaria | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Tribunale | 0280600097 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Rito | NUCP | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Registro | PROCEDURE_CONCORSUALI | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Tribunale | Tribunale di PADOVA | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Registro | PROCEDURE CONCORSUALI | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Rito | NUOVO CONCORDATO PREVENTIVO | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Num.Procedura | 22 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Anno Procedura | 2018 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Soggetti | |||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||
| Lotto | |||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Lotto | 2293599 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Descrizione (IT) | Casale con terreni agricoli a Marcon (VE) - vendita telematica sulla piattaforma www.gobidreal.it n.13201.3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Primo Identificativo | 2293599 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Codice | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Genere | IMMOBILI | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Categoria | ALTRA CATEGORIA | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Indirizzo | Località Gaggio, Viale Don Luigi Sturzo | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Comune | Marcon | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Provincia | Venezia | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Regione | Veneto | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Nazione | Italia | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Beni | |||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||
| Dati Vendita | |||||||||||||||||||||||||||||||
| Data e ora | Thu 28 August 2025 ure 12:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Tipologia | COMPETITIVA | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Modalità | PRESSO IL VENDITORE | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Indirizzo | vendita telematica sulla piattaforma www.gobidreal.it | ||||||||||||||||||||||||||||||
| CAP | 20148 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Comune | Milano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Provincia | Milano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Regione | Lombardia | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Nazione | Italia | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Prezzo base | 194.063,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Offerta Minima | 194.063,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Rialzo Minimo | 1.000,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Termine Presentazione Offerte | Thu 28 August 2025 ure 12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Siti | |||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||
| Data pubblicazione | 01/07/2025 | ||||||||||||||||||||||||||||||
_00003_mid.jpg)
_00004_mid.jpg)
_00005_mid.jpg)
_00006_mid.jpg)
_00007_mid.jpg)
_00008_mid.jpg)
_00009_mid.jpg)
_00010_mid.jpg)
