Sklady na predaj z online aukcií

Hľadáte sklad pre svoju činnosť? Objavte naše nehnuteľnostné aukcie

sklad

Hľadáte sklad na priemyselné využitie, ale všetky riešenia, ktoré ste doteraz našli, neuspokojili vaše potreby? S Gobidreal ste na správnom mieste. Naše nehnuteľnostné aukcie ponúkajú široký výber priemyselných skladov na aukcii po celej Taliansku za nízke ceny. Tento pokles je spôsobený tým, že všetky nehnuteľnosti na aukcii na našom portáli pochádzajú z bankrotov, exekúcií a súkromných likvidácií. Uzavrite svoj najlepší obchod! Pozrite si online aukcie zverejnené na našej stránke a objavte všetky dostupné príležitosti, aj pre komerčné priestory, ako sú obchody, ak ste majiteľom komerčnej činnosti a máte v úmysle rozšíriť svoje podnikanie.


Ale ako sa zúčastniť nehnuteľnostných aukcií? Spôsob je naozaj pohodlný a výhodný. Na našom portáli nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete, či už ide o technické a popisné aspekty priemyselných nehnuteľností na súdnej aukcii, ako sú plány a urbanistické analýzy, alebo dokumentáciu týkajúcu sa celého konkurzného konania. Týmto spôsobom nebudete musieť žiadať o ne zakaždým a budete si môcť vybrať nehnuteľnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim profesionálnym potrebám, v úplnom pokoji. To všetko vďaka nášmu intuitívnemu vyhľadávaciemu menu, ktoré vám umožňuje zadať parametre vášho záujmu, ako sú rozmery skladu na aukcii v konkrétnej geografickej lokalite a predajná cena.


Prechádzajúc všetky konkurzné aukcie na Gorealbid si môžete vybrať z rôznych typov priemyselných priestorov, ako sú sklady na predaj na aukcii s ohľadom na rozmery nehnuteľnosti, usporiadanie vnútorných priestorov, prítomnosť kancelárií a skladov. Široký výber prefabrikovaných skladov, ktoré môžu byť vybavené aj technickými laboratóriami, viacúčelovými miestnosťami, ale aj ubytovaním. Príležitosť, na ktorú ste čakali, je na Gorealbid! Nestrácajte čas a ponúknite, aby ste získali priemyselný sklad, ktorý ste hľadali, a to všetko bez toho, aby ste opustili domov. Mechanizmus online aukcií vám umožňuje kúpiť nehnuteľnosť, ktorá vás zaujíma, bez zbytočných presunov. V niekoľkých kliknutiach, z desktopu alebo mobilu, môžete súťažiť o získanie priestoru vhodného pre vašu priemyselnú alebo remeselnú činnosť. Všetky transakcie sú bezpečné a transparentné, vďaka našej pevnej spolupráci s hlavnými talianskymi súdmi.


Zaregistrujte sa zadarmo na našom portáli, prejdite si všetky sklady na aukcii, vyberte si ten, ktorý vám vyhovuje, a urobte svoju najlepšiu ponuku. Nenechajte si ujsť príležitosť kúpiť budovu, ktorú ste hľadali, za zníženú cenu v porovnaní s trhovým trendom. Objavte všetky výhody online aukcií, ako je značná úspora času a peňazí. Ak potrebujete nové priestory pre svoju firmu, ale doteraz ste ich nemohli kúpiť kvôli príliš vysokým nákladom, využite aktuálne dostupné príležitosti na sklady súdne aukcie.

Na záver, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera, budete pravidelne dostávať všetky najnovšie správy o nových nehnuteľnostných aukciách. Týmto spôsobom budete vždy včas, aby ste urobili svoju najlepšiu ponuku a uzavreli svoj najlepší investičný obchod na kúpu použitých skladov a iných za výhodnú cenu.


rezultati za:

Sklad

Kmetijsko zemljišče z zgradbo - Castelfidardo (AN)
-45%
285.450,00
Offerte:

Kmetijsko zemljišče z zgradbo - Castelfidardo (AN)

Prodano
Dražba on-line
Dražba na Asta immobiliare su Gobid.it dražba 2131.3
Hiša z garažo v Perugii

Hiša z garažo v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
17 July 2019 ure 11:00
m2 254
Prodajni list Prodaja 1059
Stanovanje v Palo del Colle (BA)
da € 82.500,00 Base € 110.000,00
Offerte:

Stanovanje v Palo del Colle (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
30 September 2019 ure 15:30
m2 148
Prodajni list Prodaja 1060
Stanovanje s garažo in podstrešjem v Perugii

Stanovanje s garažo in podstrešjem v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
16 July 2019 ure 11:00
m2 102
Prodajni list Prodaja 1065
Stanovanje v Umbertide (PG) naselje Montecastelli - ENOTA LOTA
da € 49.500,00 Base € 66.000,00
Offerte:

Stanovanje v Umbertide (PG) naselje Montecastelli - ENOTA LOTA

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
16 July 2019 ure 15:00
m2 113
Prodajni list Prodaja 1068
Rokodelska delavnica in skladišče v Gravini v Pugliji (BA)
da € 61.737,00 Base € 82.315,00
Offerte:

Rokodelska delavnica in skladišče v Gravini v Pugliji (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
19 September 2019 ure 16:30
m2 139
Prodajni list Prodaja 1104
Del industrijskega dela hale v Assisiju (PG)
da € 225.000,00 Base € 300.000,00
Offerte:

Del industrijskega dela hale v Assisiju (PG)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
08 October 2019 ure 12:00
m2 770
Prodajni list Prodaja 6591
Stanovanje s garažo v Putignanu (BA)
da € 108.026,50 Base € 144.035,34
Offerte:

Stanovanje s garažo v Putignanu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
23 September 2019 ure 15:30
m2 177
Prodajni list Prodaja 6659
Parkirna mesta na prostem v Castellana Grotte (BA) LOTTO 1

Parkirna mesta na prostem v Castellana Grotte (BA) LOTTO 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 24
Prodajni list Prodaja 6751
Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 2

Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 93
Prodajni list Prodaja 6752.2
Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 3

Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 3

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 109
Prodajni list Prodaja 6753.3
Hišica z zemljišči v Binettu (BA)

Hišica z zemljišči v Binettu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
24 January 2020 ure 12:00
m2 59
Prodajni list Prodaja 7035
Trgovina v Perugii na ulici del Pasticcio
-36%
da € 41.088,00 Base € 54.784,00
Offerte:

Trgovina v Perugii na ulici del Pasticcio

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
11 December 2019 ure 11:00
m2 86
Prodajni list Prodaja 7108
Nepremičninski kompleks v Perugii
-25%
da € 93.938,00 Base € 125.250,00
Offerte:

Nepremičninski kompleks v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
22 January 2020 ure 11:30
m2 186
Prodajni list Prodaja 7236
Stanovanje s garažo v Valenzanu (BA)

Stanovanje s garažo v Valenzanu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
10 March 2020 ure 11:30
Prodajni list Prodaja 7519
Stanovanje v Palo del Colle (BA)
-25%

Stanovanje v Palo del Colle (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 15:30
Prodajni list Prodaja 7536
Stanovanje s garažo in kletjo v Corcianu (PG)
da € 112.500,00 Base € 150.000,00
Offerte:

Stanovanje s garažo in kletjo v Corcianu (PG)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
07 April 2020 ure 15:30
m2 121
Prodajni list Prodaja 7606
Trgovina v Scheggia (PG) - LOT 1
da € 40.970,00 Base € 54.625,00
Offerte:

Trgovina v Scheggia (PG) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
21 April 2020 ure 11:30
m2 94
Prodajni list Prodaja 7754
Stanovanje s garažo v Scheggii (PG) - LOT 2
da € 27.060,00 Base € 36.075,00
Offerte:

Stanovanje s garažo v Scheggii (PG) - LOT 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
21 April 2020 ure 11:30
m2 77
Prodajni list Prodaja 7755.2
Stanovanje z odkritim parkirnim mestom v Noci (BA)
da € 99.127,50 Base € 132.170,00
Offerte:

Stanovanje z odkritim parkirnim mestom v Noci (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 15:30
m2 78
Prodajni list Prodaja 7967
Stanovanje v Bariju
da € 262.500,00 Base € 350.000,00
Offerte:

Stanovanje v Bariju

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
08 July 2020 ure 12:00
m2 140
Prodajni list Prodaja 7980
Stanovanje v Casamassimi (BA) - LOT 1
da € 88.425,00 Base € 117.899,25
Offerte:

Stanovanje v Casamassimi (BA) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
18 June 2020 ure 16:00
m2 85
Prodajni list Prodaja 8136
Garaža v Casamassimi (BA) - LOT 2
da € 7.459,00 Base € 9.945,00
Offerte:

Garaža v Casamassimi (BA) - LOT 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
18 June 2020 ure 16:00
m2 19
Prodajni list Prodaja 8137
Poslovni prostor v Noci (BA) - LOT 1
da € 55.500,00 Base € 74.000,00
Offerte:

Poslovni prostor v Noci (BA) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 12:00
m2 50
Prodajni list Prodaja 8234

rezultati za: