Stanovanja na sodnih dražbah

Nepremičninske dražbe stanovanj, hiš, vil ali kmetij

Stanovanja na dražbahŽelite kupiti stanovanje na dražbi? Obiščite portal nepremičninskih dražb stanovanj na Gobidreal.it, platformo, posvečeno nepremičninskemu sektorju naše dražbene hiše. Tu lahko izbirate med široko ponudbo oglasov, namenjenih stanovanjem na dražbi, samostojnim hišam, dvojčkom, vrstno hišo in vilami na dražbi. Odkrijte vse nepremičnine, ki so naprodaj!

Kako delujejo spletne dražbe?  Izberite nepremičnino z značilnostmi, ki so za vas najpomembnejše, se prijavite na sodno dražbo in začnite tekmovati! Naši portali vam omogočajo, da najdete prave nepremičninske priložnosti, da oddate ponudbe udobno od doma pred računalnikom. Rezultate lahko dodatno omejite glede na ceno, površino nepremičnine ali vrsto dražbe, kot na primer sodne nepremičninske dražbe. Poleg tega lahko enostavno izberete tudi geografske lokacije, ki vas zanimajo. Če iščete najboljše priložnosti za stanovanja na dražbi v Dolomitih, na primer, lahko najdete zelo zanimive priložnosti v regiji Dolina Aoste in Trentino Alto Adige.

Spletne dražbe so najboljši način za varno in ugodno nepremičninsko naložbo. Z iskanjem boste našli široko izbiro priložnosti stanovanj na dražbi tudi v velikih italijanskih mestih, kot sta Milano ali Rim.  Nepremičnine, ki so naprodaj na naših portalih, izhajajo iz stečajev, izvršb in prostovoljnih likvidacij; zato imajo ceno, ki je veliko nižja od njihove tržne vrednosti, na primer lahko prihranite do 80%, prava priložnost. Poleg prihranka je zagotovljena tudi vsa varnost naših transakcij. Zahvaljujoč stalnemu sodelovanju z glavnimi italijanskimi sodišči lahko transparentno in varno pridobite nepremičnino. Na našem portalu lahko neposredno oddajate ponudbe za vse vrste nepremičnin, ki vas zanimajo. Za pomoč pri izbiri vam ponujamo vse najpomembnejše informacije: opise, tehnične liste, urbanistične analize in fotografije.  Poleg tega so vsi uradni dokumenti postopka kadarkoli na voljo na spletnem mestu. 

Nakup stanovanj na dražbi je enostaven in ugoden! Brezplačno se registrirajte in takoj oddajte svojo ponudbo, da si zagotovite najboljše stanovanjske nepremičnine na dražbi.

Če ne želite zamuditi nobene ponudbe na naših nepremičninskih dražbah, se naročite na novice, vedno boste obveščeni o vseh novih nepremičninah na dražbi na portalu!

rezultati za:

Stanovanja in hiše

Kmetijsko zemljišče z zgradbo - Castelfidardo (AN)
-45%
285.450,00
Offerte:

Kmetijsko zemljišče z zgradbo - Castelfidardo (AN)

Prodano
Dražba on-line
Dražba na Asta immobiliare su Gobid.it dražba 2131.3
Hiša z garažo v Perugii

Hiša z garažo v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
17 July 2019 ure 11:00
m2 254
Prodajni list Prodaja 1059
Stanovanje v Palo del Colle (BA)
da € 82.500,00 Base € 110.000,00
Offerte:

Stanovanje v Palo del Colle (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
30 September 2019 ure 15:30
m2 148
Prodajni list Prodaja 1060
Stanovanje s garažo in podstrešjem v Perugii

Stanovanje s garažo in podstrešjem v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
16 July 2019 ure 11:00
m2 102
Prodajni list Prodaja 1065
Stanovanje v Umbertide (PG) naselje Montecastelli - ENOTA LOTA
da € 49.500,00 Base € 66.000,00
Offerte:

Stanovanje v Umbertide (PG) naselje Montecastelli - ENOTA LOTA

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
16 July 2019 ure 15:00
m2 113
Prodajni list Prodaja 1068
Rokodelska delavnica in skladišče v Gravini v Pugliji (BA)
da € 61.737,00 Base € 82.315,00
Offerte:

Rokodelska delavnica in skladišče v Gravini v Pugliji (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
19 September 2019 ure 16:30
m2 139
Prodajni list Prodaja 1104
Del industrijskega dela hale v Assisiju (PG)
da € 225.000,00 Base € 300.000,00
Offerte:

Del industrijskega dela hale v Assisiju (PG)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
08 October 2019 ure 12:00
m2 770
Prodajni list Prodaja 6591
Stanovanje s garažo v Putignanu (BA)
da € 108.026,50 Base € 144.035,34
Offerte:

Stanovanje s garažo v Putignanu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
23 September 2019 ure 15:30
m2 177
Prodajni list Prodaja 6659
Parkirna mesta na prostem v Castellana Grotte (BA) LOTTO 1

Parkirna mesta na prostem v Castellana Grotte (BA) LOTTO 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 24
Prodajni list Prodaja 6751
Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 2

Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 93
Prodajni list Prodaja 6752.2
Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 3

Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 3

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 109
Prodajni list Prodaja 6753.3
Hišica z zemljišči v Binettu (BA)

Hišica z zemljišči v Binettu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
24 January 2020 ure 12:00
m2 59
Prodajni list Prodaja 7035
Trgovina v Perugii na ulici del Pasticcio
-36%
da € 41.088,00 Base € 54.784,00
Offerte:

Trgovina v Perugii na ulici del Pasticcio

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
11 December 2019 ure 11:00
m2 86
Prodajni list Prodaja 7108
Nepremičninski kompleks v Perugii
-25%
da € 93.938,00 Base € 125.250,00
Offerte:

Nepremičninski kompleks v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
22 January 2020 ure 11:30
m2 186
Prodajni list Prodaja 7236
Stanovanje s garažo v Valenzanu (BA)

Stanovanje s garažo v Valenzanu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
10 March 2020 ure 11:30
Prodajni list Prodaja 7519
Stanovanje v Palo del Colle (BA)
-25%

Stanovanje v Palo del Colle (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 15:30
Prodajni list Prodaja 7536
Stanovanje s garažo in kletjo v Corcianu (PG)
da € 112.500,00 Base € 150.000,00
Offerte:

Stanovanje s garažo in kletjo v Corcianu (PG)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
07 April 2020 ure 15:30
m2 121
Prodajni list Prodaja 7606
Trgovina v Scheggia (PG) - LOT 1
da € 40.970,00 Base € 54.625,00
Offerte:

Trgovina v Scheggia (PG) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
21 April 2020 ure 11:30
m2 94
Prodajni list Prodaja 7754
Stanovanje s garažo v Scheggii (PG) - LOT 2
da € 27.060,00 Base € 36.075,00
Offerte:

Stanovanje s garažo v Scheggii (PG) - LOT 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
21 April 2020 ure 11:30
m2 77
Prodajni list Prodaja 7755.2
Stanovanje z odkritim parkirnim mestom v Noci (BA)
da € 99.127,50 Base € 132.170,00
Offerte:

Stanovanje z odkritim parkirnim mestom v Noci (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 15:30
m2 78
Prodajni list Prodaja 7967
Stanovanje v Bariju
da € 262.500,00 Base € 350.000,00
Offerte:

Stanovanje v Bariju

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
08 July 2020 ure 12:00
m2 140
Prodajni list Prodaja 7980
Stanovanje v Casamassimi (BA) - LOT 1
da € 88.425,00 Base € 117.899,25
Offerte:

Stanovanje v Casamassimi (BA) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
18 June 2020 ure 16:00
m2 85
Prodajni list Prodaja 8136
Garaža v Casamassimi (BA) - LOT 2
da € 7.459,00 Base € 9.945,00
Offerte:

Garaža v Casamassimi (BA) - LOT 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
18 June 2020 ure 16:00
m2 19
Prodajni list Prodaja 8137
Poslovni prostor v Noci (BA) - LOT 1
da € 55.500,00 Base € 74.000,00
Offerte:

Poslovni prostor v Noci (BA) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 12:00
m2 50
Prodajni list Prodaja 8234

rezultati za: