Poľnohospodárske pôdy na predaj z nehnuteľnostných aukcií

Kúpte pôdy na aukcii za znížené ceny

poľnohospodárske pôdy na predaj

Objavte pohodlie a výhodu nákupu poľnohospodárskej pôdy na online aukcii, pozrite si hneď všetky príležitosti aktuálne dostupné na našom portáli. Ak chcete rozšíriť svoju poľnohospodársku činnosť alebo investovať nanovo v tomto sektore bez vysokých nákladov, súdne dražby poľnohospodárskych pôd od Gobidreal sú ideálnym riešením pre vás.  Príležitosť, ktorú treba využiť, vzhľadom na to, že ceny poľnohospodárskych pôd za m² sú vždy vysoké.  Znížte čas a náklady a zúčastnite sa našich online aukcií, kdekoľvek a kedykoľvek, pripojení z desktopu alebo mobilu, môžete urobiť svoju najlepšiu ponuku na získanie poľnohospodárskej pôdy , ktorú ste hľadali kedykoľvek, pripojení z desktopu alebo mobilu.  Nákupom pôdy na aukcii na Gobidreal môžete ťažiť z najvyššej úrovne bezpečnosti a transparentnosti počas celého predajného procesu: naša spoločnosť má totiž pevné a dlhodobé partnerstvo s hlavnými talianskymi súdmi. Porovnajte ceny poľnohospodárskych pôd na predaj aktuálne dostupných, nájdite tú, ktorá je blízko vás a najviac vyhovuje vašim potrebám a súťažte o jej získanie za najlepšiu predajnú cenu, so zľavou, ktorá môže dosiahnuť až 80% oproti trhovej hodnote. To všetko bez prerušenia iných dôležitých činností. S Proxy Bid môžete nastaviť svoj maximálny rozpočet a systém bude za vás ponúkať vždy, keď bude vaša ponuka prekonaná.  Neztrácajte ďalší čas, objavte všetky výhody aukcií a zúčastnite sa v úplnom pokoji a bezpečí. 


Prvý krok k účasti? Registrujte sa zadarmo na našej stránke a následne si vyberte súdnu dražbu, ktorá vás zaujíma. Potom už len urobte svoju najlepšiu ponuku na získanie poľnohospodárskej pôdy, ktorú ste vždy hľadali. Všetky pôdy na aukcii pochádzajú z bankrotov, exekúcií a súkromných likvidácií, preto ich môžete kúpiť za nízke ceny. 


Veľmi často fáza výberu nehnuteľnosti na kúpu vyžaduje značnú investíciu času. S Gobidreal môžete výrazne zúžiť pole vyhľadávania nastavením špecifických filtrov v navigačnom menu. Ak hľadáte napríklad poľnohospodárske pôdy na aukcii vo vašej oblasti, môžete priamo vybrať provinciu a región, ktorý vás zaujíma, ako poľnohospodárska pôda na predaj Piemont alebo v Lazio, rovnako ako pre ceny poľnohospodárskej pôdy za m². Medzi online aukciami dostupnými na Gorealbid nájdete veľmi výhodné príležitosti pre tento typ nehnuteľnosti, rôznych veľkostí a určených na rôzne typy pestovania. Pôdy na aukcii môžu byť tiež súčasťou vidieckeho komplexu. Nechýbajú ani zaujímavé ponuky pre pôdy vhodné na inštaláciu fotovoltaických zariadení. 


Ak to nie je práve poľnohospodárska pôda, ktorú ste hľadali, na Gorealbid nájdete zaujímavé ponuky aj pre stavebné pozemky: skontrolujte všetky online aukcie aktuálne dostupné a urobte svoju ponuku.  Môžete vždy konzultovať, kedykoľvek, dokumentáciu konkurzných konaní a technické listy, plány a obrázky pôd na aukcii.  Tak budete mať prehľad a celkový pohľad na poľnohospodársku pôdu, ktorú chcete kúpiť. Ak chcete zorganizovať obhliadku pôdy na aukcii , môžete kontaktovať náš tím a dohodnúť si stretnutie. 


Navyše, prihlásením sa na náš newsletter, budete vždy informovaní o všetkých najnovších príležitostiach pre súdne dražby poľnohospodárskej pôdy a pre predaj pôd na aukcii všeobecne publikovaných na Gobidreal. 

rezultati za:

Poľnohospodárska pôda

Kmetijsko zemljišče z zgradbo - Castelfidardo (AN)
-45%
285.450,00
Offerte:

Kmetijsko zemljišče z zgradbo - Castelfidardo (AN)

Prodano
Dražba on-line
Dražba na Asta immobiliare su Gobid.it dražba 2131.3
Hiša z garažo v Perugii

Hiša z garažo v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
17 July 2019 ure 11:00
m2 254
Prodajni list Prodaja 1059
Stanovanje v Palo del Colle (BA)
da € 82.500,00 Base € 110.000,00
Offerte:

Stanovanje v Palo del Colle (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
30 September 2019 ure 15:30
m2 148
Prodajni list Prodaja 1060
Stanovanje s garažo in podstrešjem v Perugii

Stanovanje s garažo in podstrešjem v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
16 July 2019 ure 11:00
m2 102
Prodajni list Prodaja 1065
Stanovanje v Umbertide (PG) naselje Montecastelli - ENOTA LOTA
da € 49.500,00 Base € 66.000,00
Offerte:

Stanovanje v Umbertide (PG) naselje Montecastelli - ENOTA LOTA

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
16 July 2019 ure 15:00
m2 113
Prodajni list Prodaja 1068
Rokodelska delavnica in skladišče v Gravini v Pugliji (BA)
da € 61.737,00 Base € 82.315,00
Offerte:

Rokodelska delavnica in skladišče v Gravini v Pugliji (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
19 September 2019 ure 16:30
m2 139
Prodajni list Prodaja 1104
Del industrijskega dela hale v Assisiju (PG)
da € 225.000,00 Base € 300.000,00
Offerte:

Del industrijskega dela hale v Assisiju (PG)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
08 October 2019 ure 12:00
m2 770
Prodajni list Prodaja 6591
Stanovanje s garažo v Putignanu (BA)
da € 108.026,50 Base € 144.035,34
Offerte:

Stanovanje s garažo v Putignanu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
23 September 2019 ure 15:30
m2 177
Prodajni list Prodaja 6659
Parkirna mesta na prostem v Castellana Grotte (BA) LOTTO 1

Parkirna mesta na prostem v Castellana Grotte (BA) LOTTO 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 24
Prodajni list Prodaja 6751
Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 2

Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 93
Prodajni list Prodaja 6752.2
Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 3

Stanovanje s garažo v Conversanu (BA) LOTTO 3

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
06 November 2019 ure 16:00
m2 109
Prodajni list Prodaja 6753.3
Hišica z zemljišči v Binettu (BA)

Hišica z zemljišči v Binettu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
24 January 2020 ure 12:00
m2 59
Prodajni list Prodaja 7035
Trgovina v Perugii na ulici del Pasticcio
-36%
da € 41.088,00 Base € 54.784,00
Offerte:

Trgovina v Perugii na ulici del Pasticcio

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
11 December 2019 ure 11:00
m2 86
Prodajni list Prodaja 7108
Nepremičninski kompleks v Perugii
-25%
da € 93.938,00 Base € 125.250,00
Offerte:

Nepremičninski kompleks v Perugii

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
22 January 2020 ure 11:30
m2 186
Prodajni list Prodaja 7236
Stanovanje s garažo v Valenzanu (BA)

Stanovanje s garažo v Valenzanu (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
10 March 2020 ure 11:30
Prodajni list Prodaja 7519
Stanovanje v Palo del Colle (BA)
-25%

Stanovanje v Palo del Colle (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 15:30
Prodajni list Prodaja 7536
Stanovanje s garažo in kletjo v Corcianu (PG)
da € 112.500,00 Base € 150.000,00
Offerte:

Stanovanje s garažo in kletjo v Corcianu (PG)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
07 April 2020 ure 15:30
m2 121
Prodajni list Prodaja 7606
Trgovina v Scheggia (PG) - LOT 1
da € 40.970,00 Base € 54.625,00
Offerte:

Trgovina v Scheggia (PG) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
21 April 2020 ure 11:30
m2 94
Prodajni list Prodaja 7754
Stanovanje s garažo v Scheggii (PG) - LOT 2
da € 27.060,00 Base € 36.075,00
Offerte:

Stanovanje s garažo v Scheggii (PG) - LOT 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
21 April 2020 ure 11:30
m2 77
Prodajni list Prodaja 7755.2
Stanovanje z odkritim parkirnim mestom v Noci (BA)
da € 99.127,50 Base € 132.170,00
Offerte:

Stanovanje z odkritim parkirnim mestom v Noci (BA)

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 15:30
m2 78
Prodajni list Prodaja 7967
Stanovanje v Bariju
da € 262.500,00 Base € 350.000,00
Offerte:

Stanovanje v Bariju

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
08 July 2020 ure 12:00
m2 140
Prodajni list Prodaja 7980
Stanovanje v Casamassimi (BA) - LOT 1
da € 88.425,00 Base € 117.899,25
Offerte:

Stanovanje v Casamassimi (BA) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
18 June 2020 ure 16:00
m2 85
Prodajni list Prodaja 8136
Garaža v Casamassimi (BA) - LOT 2
da € 7.459,00 Base € 9.945,00
Offerte:

Garaža v Casamassimi (BA) - LOT 2

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
18 June 2020 ure 16:00
m2 19
Prodajni list Prodaja 8137
Poslovni prostor v Noci (BA) - LOT 1
da € 55.500,00 Base € 74.000,00
Offerte:

Poslovni prostor v Noci (BA) - LOT 1

Prodano
Asinhrono
Datum prodaje
15 June 2020 ure 12:00
m2 50
Prodajni list Prodaja 8234

rezultati za: